MÖBLER / Bord / Sybord 6492467

nr 649 2467

Sybord

1800-tal, mahogny, valnöt. , längd: 69, djup: 44, höjd: 72

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 augusti 2010
kl 17:21:10

29/7 21:09:58 1      300 kr
2/8 17:16:10 2      Vinnande bud